Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Manager Zona - Technical and Sales Manager

Compania:
Euralis Romania (www.euralis.ro) . Companie internationala – unul dintre cele mai mari grupuri agro-industriale

Responsabilitati principale:
• Prospectează activ clienții importanți din zona alocată;
• Raportează regulat tendințele din piață către management, prin intermediul sistemului de raportare internă;
• Organizează seminarii și evenimente în câmp, în zona alocată;
• Implimenteaza activ strategia de vinzare si promovare a produselor companiei
• Mentine o buna legatura, comunicare active si videlizarea clientilor existenti, distribuitori si consumatori finali (fermieri)
• Cautarea clientilor noi
• Promoveaza brandul si portofoliul de produse ale companiei si creeaza cerere fata de produse
• Organizeaza si mentine la nivel calitativ loturile demonstrative din zona alocata
• Asigura servicii de calitate catre client, precum si managementul incidentelor tehnice, in strinsa coordonare si cu sprijinul departamentului tehnic

Cerinte de baza:
• Studii superioare finisate, de licenta sau master (de preferat in agronomie)
• Minim 3 ani de experienta in agricultura (preferabil vinzari in acest domeniu)
• Buna cunoastere a distribuitorilor si a fermierilor
• Permis de conducere fara antecedente penale
• Cunoasterea la nivel bun a limbii romane si ruse
• Abilitati de manager, spirit analitic, abilitatea de prioritizare a taskurilor

Beneficii:
• Salariu si bonusuri motivante;
• Masina de serviciu , computer, telefon de ultima generatie;
• Plan de formare profesionala.

Contacte:
Veaceslav Cerneavschii
Recruitment Consultant, HR-Consulting (www.search4staff.com)
Tel: +373 69104433
Email: v.cerneavschii@search4staff.com