Angajăm:

Front End de la 700 Euro

Responsabilitati:
• Programatorul va face parte dintr-o echipa de profesionisti implicati in dezvoltare de software personalizat;
• Proiectare, dezvoltare componente noi din aplicatie si/sau modificare componente existente pentru a satisface cerintele clientului;
• Colaborare cu echipa de consultanti;
• Proiectarea bazelor de date in functie de cerintele clientului;
• Mentenanta versiunilor componentelor modificate.

Profilul candidatului:
• Cunostinte de algoritmica
• Experienta in procesarea textului (expresii regulate, indexare, etc.)
• Experienta minima in Front-End web development:
(HTML+CSS, JavaScript, JQuery)
• Abilitatea de invatare rapida a tehnologiilor noi
• Spirit de lucru in echipa,
• Gandire creativa si initiativa;
• Orientare spre rezultat;
• Adaptabilitate.

Ce oferim:
• Te primim intr-un mediu de lucru dinamic, flexibil, cu o echipa tanara si ambitioasa;
• Vei fi direct implicat in proiecte de mare amploare si diverse si vei avea sansa de a dezvolta proiecte integral;
• Sansa de a descoperi un mediu antreprenorial si de a invata din experienta noastra;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail linkair.job@gmail.com