Angajăm:

Operator facturare 1 C - salariu 10000 lei

Responsabilitati:
- prelucrarea cererilor în baza de date 1C;
- introducerea datelor în baza de date 1C;
- asigurarea corectitudinii datelor introduse în baza de date 1C;
- generarea de rapoarte în baza solicitărilor;
- Emiterea facturilor pe baza comenzilor;
∙ Invata si cunoaste produsele comercializate;
∙ Intretinerea si completarea bazei de date a clientilor;
∙ Relatii eficiente si de calitate cu clientii;
∙ Indosariaza si arhiveaza facturile;
∙ Tine evidenta formularelor cu regim special;
∙ Evidenta, manipularea aparatului de casa;
∙ Evidenta stocurilor

Cerinte post:
∙ Atitudine responsabila, disciplina si buna organizare;
∙ Spirit de observatie, punctualitate, rabdare, viteza de reactie si atentie;
∙ Capacitate de analiza, sinteza si comunicare;
∙ Experienta este obligatorie;
∙ Mentine o buna comunicare cu departamentele de vanzari si logistica
∙ Cunostinte de contabilitate primara, operare PC.
∙ Cunoasterea limbilor romana si rusa. Engleza constituie un avantaj
∙ Atentie la detalii,
∙ Abilitati de analiza si autoorganizare,
∙ Spirit de echipa.

Cerinte fata de candidati:
∙ Studii medii sau superioare
∙ Experienta in domeniu min. 6 luni - 1C;

Conditii:
∙ Salariu stabil - de la 8000 lei + beneficii si posibilitate de crestere salariu
∙ Posibilitatea de dezvoltare si crestere in cariera
∙ Colectiv tinar si prietenos

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV cu poză la adresa de e-mail: megagen.moldova@gmail.com
Telefon: 061109298