Biotec-Prim SRL angajează:

Manager Marketing (Online)

Responsabilitati:
- Promovarea imaginii companiei;
- Elaborarea programelor si strategiei de promovare a companiei;
- Gestionarea publicitatii pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor de promovare online si realizarea lor;
- Redactarea si postarea online a materialelor publicitare;
- Monitorizarea si analiza pietei si concurentei;
- Analiza ofertelor concurentei si efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora.

Cerinte:
- Studii superioare de specialitate;
- Experienta in optimizara site-urilor minim 1 an;
- Creativitate, dinamism, capacitatea de a genera idei noi;
- Experienta in marketing online/social media (Facebook,Instagram);
- Dezvoltarea strategii SEO in vederea cresterii vizibilitatii organice si cresterea traficului;
- Realizarea auditului tehnic al site-ului pentru identificarea factorilor blocati;
- Identificarea cuvintelor si expresiilor cheie cautate de potentialii clienti;
- Responsabilitate, perseverenta, flexibilitate;
- Cunoasterea limbii romine, limbii ruse si limbii engleze;
- Cunostinte MS Office si preferabil programe de editare foto si design (Adobe Photoshop).

Compania efera:
- Salariu competitiv.
- Pachet social complet.
- conditii de munca bune.

Rugam sa expediati CV-ul la adresa electronica indicata: chilimarud@gmail.com

Pentru mai multe detalii, sunati 079548184