IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Specialist Aprovizionare

Cerinţe faţă de candidat:
⦁ Studii superioare;
⦁ Experiență de lucru în domeniu;
⦁ Abilități de comunicare excelente;
⦁ Bazele organizării muncii, metode de planificare;
⦁ Cunoașterea calculatorului (MS WORD, EXCEL);
⦁ Cunoașterea limbii Engleze (scriere vorbire).

Responsabilităţi:
⦁ Negociază contracte cu furnizorii.
⦁ Identifică și contactează potențiali furnizori în vederea optimizării costurilor.
⦁ Asigură și verifică constant baza de date referiotare la prețuri, contracte, termeni de livrare.
⦁ Administrează și menține relația cu furnizorii existenti.
⦁ Respectă procedurile și normele în vigoare de calitate conform standardelor de calitate existente.
⦁ Comunică cu furnizorii și urmărește rezolvarea neconcordanțelor calitative constatate la recepția mărfurilor etc.

Oferim:
⦁ Salariu competitiv;
⦁ Acces gratuit în sala de sport a companiei;
⦁ Asigurare medicală facultativă care include mai multe beneficii;
⦁ Prînz asigurat de companie;
⦁ Al 13-lea salariu;
⦁ Telefon mobil și pachet telefonie inclus;
⦁ Pachet social integral etc.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022 885 219/0(79) 706641