ANGAJAM:

Specialist recrutare / Recrutor personal

Cerinte:

  • Studii psihologice;
  • Capacitate de recrutare si selectare personal;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Capacitate de planificare si organizare a activitatii;
  • Disponibilitate pentru lucru in echipa.

Responsabilitati:

  • Identificarea si administrarea canalelor de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
  • Postarea anunturilor de recrutare personal;
  • Selectarea candidatilor pe baza CV-urilor;
  • Sustinerea interviurilor;
  • Studierea pietei fortei de munca pentru domeniul de activitate specific firmei;
  • Administrarea si actualizarea bazei de date a candidatilor.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Pachet salarial motivant, in concordanta cu experienta profesionala;
  • Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei;
  • Mediu de lucru competitiv;
  • Program.lucru flexibil 4, 6 sau 8 ore / zi.

KONFI - LIDER IN RETAIL LA NIVEL NATIONAL

Asteptam CV-urile dvs. la adresa de e-mail: hr.retailshoes@gmail.com