Cadouri online-este un magazin online de flori și cadouri, care a crescut cu succes timp de 7 ani și se dezvoltă oferind oamenilor fericire!

PHP Programator

                                            AICI PUTEȚI AFLA DESPRE NOI MAI MULT =>

VĂ PROPUNEM:

  • Lucru într-un birou confortabil, pe adresa str. Miron Costin 15/1 (în centrul sectorului Râșcani)
  • Colectiv tânăr, vesel și prietenos;
  • Cafea naturală din contul companiei;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Distracții: PlayStation, fotbal de masă, Darts și altele;
  • Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
  • Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
  • Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
  • Achitarea salariului la timp;
  • Angajare oficială/ Pachet social.
  • Crestere salariala periodica, in dependenta de rezultate

 CERINTE:

  • Cunoașterea JavaScript (jQuery);
  • Cunoașterea MySQL, HTML, CSS;
  • Experiență în crearea proiectelor pe PHP;
RESPONSABILITATI:
  • Participarea la dezvoltarea proiectelor  lansate de companie;
  • Experienta de la 1 an.
  • Elaborarea\dezvoltarea proiectelor noi (front-end și programare);
Expediați CV-ul la adresa electronică: job@cadourionline.md
În subiectul scrisorii  specificați denumirea postului vacant pentru care aplicați

Daca aveti intrebari, adresativa la nr. de telefon 060908708