Angajăm:

Operator call center magazin online

Unul din cele mai mari magazine online din Moldova „Pandashop” este în căutare de operatori. Avem nevoie de angajați implicați care vor trăi și vor munci alături de noi și nu vor număra orele așteptînd să se încheie ziua de lucru.

Responsabilități:
- relaționare cu clienții (nu va fi nevoie de efectuarea apelurilor reci sau căutarea clienților noi);
- recepționarea apelurilor de intrare și efectuarea celor de ieșire;
- procesarea comenzilor în sistemul CRM;
- identificarea celor mai bune soluții pentru fiecare client;
- acordarea de asistență clienților pentru soluționarea problemelor apărute;
- oferirea de produse adiacente și alternative.

Cerințe:
- cunoștințe avansate de operare PC;
- capacitatea de a lua rapid decizii;
- abilități bune de comunicare;
- disponibilitatea de a relaționa cu mai mulți clienți pe parcursul unei zile dînd dovadă de calm și amabilitate;
- exprimare corectă orală și scrisă;
- cunoașterea limbilor rusă și română (am putea accepta și candidați vorbitori doar de rusă);
- dorință de a învăța și a obține performanță;
- experiența anterioară în call center sau în vînzări ar fi binevenită.

Oferim:
- un job interesant și dinamic în cadrul unui magazin online bine cunoscut;
- birou confortabil;
- salariu stabil și plătit la timp;
- concedii medicale și concediul de odihnă anual plătite;
- posibilitatea de a acumula noi cunoștințe și experiență;
- oportunități de carieră și dezvoltare profesională;
- cafea și ceai din contul companiei.

Program de lucru:
- 08.00-17.00 sau
- 09.00-18.00 sau
- 10.00-19.00.

Suntem o echipă tînără și unită din care poți face parte și tu!