Tekwill Academy Kids este un centru educațional pentru copii și adolescenți, performant, care are ca scop dezvoltarea activităților în domeniul tehnologiile informaționale.

Sales Manager Tekwill Academy Kids

Responsabilități:

  • implementarea și lansarea de noi strategii de vânzare;
  • organizarea activității echipei în subordine;
  • supervizarea activității reprezentanților de vânzări (raportare, motivare, training);
  • soluționarea problemelor apărute în derularea activității;
  • managementul relațiilor cu clienții cheie din zona respectivă;
  • propunerea de soluții pentru optimizarea activității;
  • permanenta actualizare a informațiilor despre piață și concurență;
  • dezvoltarea rețelei de clienți;
  • recrutarea reprezentanților de vânzări;
  • stabilirea unor obiective de performanță pentru fiecare membru al echipei
  • instruirea și coordonarea reprezentanților de vânzări subordonați.

Experiența necesară:

  • cunoștințe de operare calculator;
  • experiență în vânzări;
  • aptitudini de coordonare a unei echipe (fie potențial de leader, fie experiență anterioară de coordonare).

Profil:

  • abilități de negociere;
  • abilități de conducere;
  • abilități de analiză;
  • foarte bune abilități de comunicare;
  • disponibilitate pentru a călători.

Beneficii:
 Salariu + beneficii în conformitate cu competențele dovedite,
- Programul de lucru va fi de 8 ore/zi – 5 zile pe saptămână.

CV-ul îl așteptăm la adresa de e-mail bircaludmila@yahoo.com
Tekwill, Moldova