Angajăm:

Operator call centru

Vorbitul la telefon este o plăcere pentru tine? Atunci hai cu noi în echipa Esushi

Cerințe:
- Experiență de minim un an în domeniu.
- Abilitate de a conlucra în echipă
- Rezistență la situații stresante și comenzi multiple
- Instruiri în domeniu.
- Responsabilitate și punctualitate

Obiectivul postului: Deservirea și preluarea comenzilor prin telefon, plasarea comenzilor către locație.

Atribuții specifice postului:
● Recepționarea apeluri a clienților actuali în vederea consultării vânzării produselor și serviciilor.
● Recepționarea comenzilor parvenite în format online de clienți prin email, transmiterea acestora către punctele de livrare.
● Emite apeluri și transmite emailuri cu comenzile clienților către punctele de livrare.
● Verifică veridicitatea și corectitudinea informațiilor introduse în softul de lucru. (oferim instruire gratuită)

Noi îți oferim:
- Instruire gratuită.
- Oficiu amenajat și confortabil pentru muncă.
- Salariu motivant de la 6500 (fix+bonus).
- Echipă prietenoasă, tânără și sociabilă.
- Orar de lucru 13 ore 2/2

Trimite-ne Cv-ul la adresa de email: job@esushi.md   sau aplică pe pagina noastră de Facebook.