Arron- Service Centrul specializat in deservirea tehnicii de calcul HP, Canon, Acer, Asus, Apple anunta concurs pentru functia de:

Operator in oficiu

In legatura cu extinderea activitatii Arron anunta concurs pentru functia de "Operatoare in oficiu"

Responsabilităţi:
- Preluarea apelurilor telefonice si efectuarea lor
- Preluarea si inregistrarea comenzilor
- Anuntarea clientilor despre serviciile si preturile companiei
- Alte sarcini conform instructiunilor superiorilor

Cerinţe:
- Cunoasterea produselor IT (Calculatoare, tehnica de calcul, diferite gadgeturi)
- Bună cunoaşterea limbilor: româna si rusă
- Abilități de organizare, planificare
- Responsabilitate si punctualitate
- Dinamism, implicare, fire optimistă

Noi va oferim:
- Lucru 09:00-18:00
- Loc de munca stabil si interactiv;
- Salariu stabil+%
- Posibilităţi reale de avansare
- Mediul placut de lucru

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV cu indicarea pozitie Operator in oficiu.

Email: info@arron.md