HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Manager vânzări (produse alimentare)

Responsabilități:

  • Lucrul cu clienții existenți, atragerea noilor clienți;
  • Dezvoltarea sortimentului, realizarea planului de vânzări;
  • Analiza produselor sezoniere pentru extinderea gamei;
  • Dezvoltarea direcțiilor B2B și B2C (retail și magazin online);
  • Analiza pieței și a vânzărilor.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul vânzărilor de produse alimentare de la 3 ani;
  • Experiență de lucru cu rețele de magazine, vânzări active, dar și sunete reci;
  • Capacitatea de a lucra cu obiecții și de a lua decizii independente;
  • Abordare creativă pentru dezvoltarea proceselor, inițiativă, ambițiozitate;
  • Un nivel bun de cunoaștere PC: Excel, CRM, Internet, 1C - avantaj;
  • Fluență în limba română și rusă;
  • Disponibilitatea mașinii (cheltuielile sunt acoperite integral).

Conditii de munca:

  • Luni-vineri vă formați grafic de lucru. lucrați pentru rezultat;
  • Salariul se stabilește la interviu - depinde de experiență;
  • Capacitatea de a-și realiza propriile idei și de a dezvolta direcții noi;
  • Atmosfera prietenoasă și de echipă, flexibilitatea cooperării, oportunități de dezvoltare profesională.

Vă așteptăm CV-rile la adresa de e-mail: vb40@search4staff.com cu codul postului vacant: VVB.
Candidații selectați vor fi invitați pentru interviu.
Întrebări suplimentare pot fi adresate la numărul: +373 60 522 274
Mai multe poziții vacante le găsiți pe site-ul: www.search4staff.com