Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Specialist subvenții

Candidatul ideal:
* Studii superioare economice sau juridice
* Experiență de muncă min. 2 ani
* Competențe excelente de operare: Word, Excel, PowerPoint, lucru cu dosare
* Abilități de analiză și sinteză
* Comunicabil, încrezut, organizat și perseverent
* Interesat de instruire și dezvoltare continuă

Responsabilități:
* Cercetarea tuturor proiectelor de subvenționare, granturi, oferte bancare de creditare
* Propunerea soluțiilor de subvenționare clienților
* Pregatirea dosarelor pentru subventionare
* Reprezentarea clienților la depunerea dosarelor (discuții cu diferite organe de subvenționare, bancă, etc.)
* Îndeplinirea rapoartelor către conducere
* Arhivarea dosarelor de lucru

Oferim:
* Condiții moderne de muncă
* Echipă pozitivă, prietenoasă și profesionistă
* Traininguri de dezvoltare personală
* Libertate în gestionarea și prioretizarea sarcinilor
* Apreciere și suport din partea managementului companiei

Program de muncă: 8.30-17.30
Sec. Ciocana

Persoanele intereasate sunt rugate să expedieze CV-ul la hr@dad.md  , indicînd denumirea postului în subiectul scrisorii.