HAI IN ECHIPA ART-GRANIT!

Manager in constructii (Прораб)

Compania Artgranit SRL angajeaza Manager in constructii (Прораб)

Profil candidat:
- Experienta in Constructii si Managementul calitatii minim 1 an;
- Capacitatea de a coordona și gestiona o echipa de muncitori;
- Abilitati de comunicare si organizare;
- Spirit de echipa si rezistenta la stres

Responsabilitati:
- Coordonarea activitatii echipelor de montatori si repartizarea lucrărilor;
- Monitorizarea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
- Stabilirea necesarului de resurse (materiale, echipamente, personal) pe baza planului de executie;
- Coordonarea operatiunilor de aprovizionare a santierului cu materiale si scule;
- Receptionarea documentelor si realizarea proceselor verbale ce privesc stadiile de executie a lucrarilor;
- Raportarea constanta a activităților de la obiecte.

Beneficii:
- Posibilitati de dezvoltare profesionala continua;
- Contract de munca pe perioada nedeterminată;
- Salariu motivant corelat cu performanța;
- Posibilitatea de a lucra într-un colectiv tinar, ambițios și focusat pe rezultat;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică:  elena.dragan@artgranit.md ; 069000527

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu..