Arron- Service Centrul specializat in deservirea tehnicii de calcul HP, Canon, Acer, Asus, Apple anunta concurs pentru functia de:

Manager Vinzari Active

In legatura cu extinderea activitatii Arron anunta concurs pentru functia de "Manager Vinzari Active"

Cerinţe:
- Experienţă de a conduce o echipă de minimum 3 persoane.
- Abilităţi: de conducere, organizare, planificare, administrare, luare a deciziilor.
- Responsabilitate şi orientare spre rezultat.
- Comunicare liberă în limba română si rusă

Responsabilitati:
- Elaborarea şi aplicarea strategiei şi planului de vinzari
- Dirijarea, monitorizarea şi coordonarea efectivă a procesului de vinzari
- Elaborarea şi implementarea planului lunar
- Deplasări la întreprinderile-membre şi clienţii cooperativi
- Elaborarea şi implementarea studiilor de piaţă, cercetărilor, care au ca scop verificarea cerinţelorşi necesităţilor clienţilor cooperativei.
- Elaborarea ideilor de publicitate
- Cunostinte in domeniul internetului,web programarii vor constitui in avantaj

Oferim:
- Salariu stabil 3000 + % din vinzari
- Premii,bonusuri la salariu
- Condiţii avantajoase de muncă
- Oportunităţi de dezvoltare pe scara ierarhica
- Echipă tânără, dinamică

* Doar persoanele selectate vor fi contactate ulterior

Va rugam expediati CV-ul la: info@arron.md