”Profmet Grup” SRL (grupul de companii LIDER)

Producerea și furnizarea elementelor de fixare și a sculelor manuale

Avantajele noastre:

Încredere – mai mult de 15 ani pe piață

Lider pe piață – cca 10 mii de poziții de instrumente și sisteme de fixare

Dezvoltare – peste 170 locuri de muncă cu pachet social complet

www.lider.md, www.krepej.md

Бухгалтер/ Contabil

„ Profmet Grup” SRL (grupul de companii LIDER) invită în echipa sa Contabil

 Compania oferă:

  •  Salariu motivant (se discută la interviu)
  •  Stabilitate într-o companie prosperă
  •  Instruire continuă din partea companiei
  • Transport de serviciu asigurat

Responsabilități:

  •  Evidența Imobilizărilor corporale
  •  Evidența operațiunilor legate de exploatarea autovehiculelor
  •  Evidența foilor de parcurs
  •  Casarea carburanților
  •  Evidența anvelopelor si acumulatoarelor
  •  Casarea formularelor de strictă evidență

Cerințe față de candidat:

  •   Studii superioare sau medii de specialitate – Contabilitate
  •   Cunoașterea metodologiilor de evidență contabile și fiscală
  •   Cunoașterea prevederilor Codului Fiscal a Republicii Moldova
  •   Experiența în domeniu nu mai puțin de 1 an
  •   Cunoașterea limbilor rusă și română

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon  078000075

Компания Profmet Grup SRL (группа компаний LIDER) приглашает на работу Бухгалтера.
Мы предлагаем:

  • Мотивирующую заработную плату (обсуждается на собеседовании)
  • Стабильность в процветающей компании
  • Непрерывное обучение за счет компании
  • Транспорт до места работы

В Ваши обязанности будет входить:

  • Учет основных средств
  • Учет операций, связанных с эксплуатацией транспортных средств
  • Учет путевых листов
  • Списание ГСМ
  • Учет шин и аккумуляторов, страховок
  • Списание БСО

От Вас потребуется:

  • Высшее образование или средне – специальное по специальности Бух. Учет
  • Владение методологией бухгалтерского и налогового учета
  • Знание действующего налогового законодательства РМ
  • Опыт работы по специальности не менее 1-го  года
  • Владение русским и румынским языками

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 078000075