Angajăm:

Inginer instalare GPS la automobile (cu automobil propriu)

Cerințe:
- Cunoștințe despre construcția și funcționarea automobilului
- Abilități de lucru cu circuitele electrice
- Permis de conducere categoria B
- Prezența automobilului propriu
- Cunoașterea limbilor română și rusă
- Responsabilitate, prudență, dispus la volum mare de lucru
- Formă fizică bună

Responsabilități:
- Instalarea și montarea echipamentelor suplimentare pe vehicule
- Reglarea echipamentului, predarea lui clientului
- Întocmirea și prezentarea rapoartelor cu privire la lucrul efectuat (conducătorului și clientului)
- Deservirea echipamentului instalat (în perioada de garanție și post-garanție)

Condiții de muncă:
- Regim de lucru luni-vineri, de la 09.00-18.00 (pauza de masă 1 oră) sâmbăta de la 09.00-13.00

- Salariu de la 6000 lei + compensari pentru amortizare
- Formare profesională continuă
- Pachet social deplin

Expediați CV-urile Dumneavoastră la adresa de e-mail: hr@xiaomistore.md
Telefon: 078800724
Chișinău, șos.Muncești, 41 (nu departe de Gara Feroviară)