Angajam:

Arhitect

Compania “Promstroi- Grup” (servicii de proiectare, construcţii, servicii imobilare) angajează arhitect responsabil pentru elaborarea schițelor și proiectelor de arhitectură

Cerinţe:

  • Studii în domeniu finisate
  • O buna cunoaștere a softului grafic
  • Portofoliul cu proiecte executate - prezintă un avantaj
  • Responsabil, sociabil, gîndire analitică

Responsabilităţi:

  • Elaborarea proiectelor de arhitectură, proiectarea schiţelor
  • Colaborarea cu inginer-proiectant în vederea coordonării proiectului
  • Discuții cu clientul pe toate fazele proiectului

Posibilități și Condiții:

  • Accesul regular la proiectrea obiectivelor modern, interesante
  • Acumularea experienței profesionale pe cale de practică
  • Colectiv tînăr
  • Compensarea cheltuielilor de transport și a celor pentru convorbiri telefonice
  • Masa de prînz din contul companiei
  • Salariul stabil înalt plus bonusuri
  • Orarul poate varia:orar flexibil, luni-vineri de la 8:00-17:00

Persoanele cointeresate pot trimite CV cu poza cu indicarea postul de Arhitect: hr.promstroi@gmail.com
Site-ul companiei: www.profi.promstroi.md

Telefon: 078880868
Persoana de contact: Iulia