Hydrosystems SRL angajează:

Agent vânzări divizie Instalaţii

Oferim:
• Lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare
• Salariu fix (+ bonus de performanţă)
• Telefonie mobilă corporativă
• Laptop
• Regim de lucru: de luni pînă vineri
• Concediu anual 28 zile calendaristice
• Automobil de serviciu
• Pachet social complet (asigurare medicală, concediu plătit).

Responsabilități:
- Identificarea de clienți în scopul promovării și vânzării de produse din gama instalațiilor sanitare
- Vânzarea produselor din portofoliuul companiei în vederea atingerii obiectivelor de vânzări
- Întâlniri zilnice cu clienții pentru negocierea și încheierea de noi contracte
- Menţine relaţia cu clienţii existenţi
- Cercetarea în permanentă a pieței în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață în zona în care acționează
- Reducerea datoriei debitoare prin intermediul vizitelor permanente la unitățile comerciale
- Prezentarea la timp rapoartelor de activitate
- Promovarea produselor și ofertelor companiei;
- Managerul lucrează în cadrul departamentului comercial, colaborează cu departamentul operaţional-achiziţii şi marketing pentru a oferi soluții relevante clienților.

Cerințe:
• Cunoștințe bune de operare PC
• Cunoașterea limbilor română și rusă
• Experiența de lucru va constitui un avantaj

Despre companie:
- 11 ani pe piaţa
- Apreciem profesionalismul, performanța și onestitatea;
- Colectiv tînăr, companie dinamică;
- Condiții de muncă bune.