Angajăm:

Manager logistic organizare transporturi internaționale de mărfuri

Cerințe:
- capacitatea de a gîndi strategic și sistemic;
- cunoașterea limbilor rusă, română și engleză;
- capacitatea de soluționare a sarcinilor operative;
- experiența anterioară în domeniul transporturilor de mărfuri (constituie un avantaj);
- cunoștințe avansate de operare PC (Word, Excel);
- spirit de echipă.

Responsabilități:
- organizarea și coordonarea transporturilor auto internaționale de mărfuri (în țările din Europa și CSI);
- lucrul cu clienții existenți și identificarea clienților noi;
- introducerea și prelucrarea comenzilor;
- căutarea vehiculelor de închiriat.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- instruire asigurată de către companie;
- un birou confortabil în centrul capitalei;
- loc de muncă dotat cu toate echipamentele necesare și pachet corporativ de telefonie mobilă cu un număr nelimitat de minute;
- salariu motivant.

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr1uksspedition@gmail.com