Compania - producător și distribuitor de produse alimentare este în căutare de:

Agent comercial

Responsabilități:
- Vizitarea punctelor de vânzări;
- Colectarea și prelucrarea comenzilor;
- Dezvoltarea punctelor de desfacere;
- Analiza necesităților partenerilor;
- Îndeplinirea planurilor de vânzare;
- Monitorizarea datoriilor.

Cerințe:
- Sociabilitate, responsabilitate, inițiativă, abilități bune de comunicare și negociere;
- Experiență similară de lucru;
- Experiență în domeniul vânzărilor active (este un avantaj);
- Cunoașterea limbilor Române și Ruse;
- Permis de conducere "B" (este un avantaj).

Condiții de lucru:
- Plată decentă și la timp (fix+%);
- Posibilități de creștere profesională și financiară;
- Echipă unită și provocatoare, atmosfera motivatoare;
- Grafic: Luni-Vineri, 9:00-18:00.

*La telefon se oferă detalii despre companie!

Dacă sunteți interesați vă rugăm să ne transmiteți CV pe adresa:
vb20@search4staff.com , indicînd codul poziției: AVB
Numărul de contact: +373 60 522 274
Mai multe oferte: www.search4staff.com

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu