Companie de Comerț anunță vacantă poziția de:

Paznic (noapte)

Responsabilități principale:
- Monitorizează și controlează perimetrul teritoriului din responsabilitate;
- Păzește obiectivul, bunurile şi valorile din responsabilitate;
- Să cunoască locurile şi punctele vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricăror fapte de natura prejudiciului unităţilor păzite;
- Să informeze de îndată conducătorul despre producerea oricărui eveniment în timpul executării serviciului şi despre măsurile luate;
- Să nu părăsească postul de pază fără aprobarea şefului direct.

Cerințe față de candidați:
- experiență minimă în poziție similară constituie un avantaj;
- calități personale: responsabilitate, confidențialitate, atenție la detalii, rapiditate.

Oferim:
- muncă în schimburi;
- remunerarea competitivă.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea poziției pentru care candideaza la adresa electronică: hr.comert@gmail.com

Detalii la numărul de telefon 079511660.