Compania specializată în distribuția produselor cosmetice profesionale și produselor de medicină estetică este în căutarea unor persoane active și perseverente pentru poziția de.

Manager Vînzări (vorbitor de limba spaniolă)

Responsabilități principale:
- desfășurarea activității în segmentul B2B;
- stabilirea relațiilor de afaceri cu clienții potențiali prin telefon, punerea bazelor unei colaborări de durată urmînd un scenariu prestabilit;
- efectuarea apelurilor telefonice de ieșire.

Cerințe față de candidat:
- cunoașterea foarte bună a limbii spaniole suficientă pentru comunicarea fluentă cu clienții;
- experiență de cel puțin 1 an în domeniul vînzărilor prin telefon;
- abilități de comunicare, capacitatea de a însuși rapid informații noi, responsabilitate;
- dorință de a cîștiga bani.

Program de lucru: 16:00-00:00 (de luni pînă vineri).

Oferim:
- un job interesant și un salariu de cel puțin 700 dolari SUA plătit la timp;
- compensarea cheltuielilor de taxi pentru deplasarea la domiciliu după încheierea programului de lucru;
- cafea, ceai și biscuiți din contul companiei;
- oportunitatea de a lucra într-un birou modern și confortabil alături de un colectiv tînăr.

Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul la adresa electronică: web.hr@protonmail.ch  și vă invităm să ne cunoaștem.