Angajăm:

HR Manager

Compania RoofArt este în căutarea candidatului ideal, cu studii superioare și experiență în domeniu minim 3 ani.

Responsabilități:
- Planificarea și organizarea activităților departamentului ”Resurse Umane”;
- Evidența actelor, contractelor de muncă, dar și concediilor anuale s.a.
- Monitorizarea posturilor vacante din organizație;
- Stabilirea profilului candidatului în colaborare cu managerul departamentului în care va lucra;
- Elaborarea, postarea și reactualizarea anunțurilor de recrutare pe canalele disponibile pentru a acoperi pozițiile vacante din cadrul organizației (platforme de job-uri, site-uri de cariera, e-mail, targuri de job-uri, hunting, etc);
- Rеcrutаreа și sеlеcția personаlului, derularea procesului de selecție în colaborare cu managerii de department;

- Implementarea și coordonarea instrucțiunilor în totalitate a procesului de Securitate și Sănătate în Muncă;
- Coordonarea procesului de evaluare periodică a personalului;
- Menținerea culturii organizaționale și ale comunicării;
- Propunerea și organizarea evenimentelor de echipă împreună cu șeful direct.

Cerințe:
- Studii superioare (psihologie, economie, drept s.a.);
- Minimum 3 ani dе experiență în HR;
- Abilități dе coordonare și management al echipei;
- Atestare ca Specialist în Securitatea și Sănătatea în Muncă;
- Orice alte certificări în domeniu constituie un avantaj;
- Cunoașterea fluentă a limbilor: română, rusă, engleza va constitui un avantaj;
- Cunoașterea legislației muncii;
- Excelente abilități de comunicare, lucru în echipă;
- Abordare profesionistă;
- Cunoașterea bună a PC (Microsoft Office, Outlook, etc.).

Oferim:
- Angajare oficială cu pachet social complet;
- Program de muncă: Lu-Vi, 08:00-17:00;
- Salariu atractiv, plus bonusuri de performanță;
- Oficiu confortabil (str. Muncești 799)
- Echipă tânără și prietenoasă.

Vă rugăm să expediați CV-ul pe adresa: marketing@roofart.eu   cu menționarea postului vacant la care aplicați.

CV-ul trebuie sa fie însoțit de poză, obligatoriu.