Angajăm:

Manager vînzări (cu mașină personală)

Compania ,,AMTA-TIS’’ deja de 19 ani activează pe piața Moldovei. Pe tot parcursul activității sale, compania a devenit un importator principal de echipamente sanitare și de curățenie. Cheia succesului companiei este o echipă mică, dar unită. La momentul actual suntem în căutarea unui angajat competent și care tinde spre atingerea scopurilor.

Condiții de muncă:

  • Lucru în birou confortabil situat în centrul orașului
  • Rețea de telefonie mobilă gratuită
  • Acoperirea cheltuielilor pentru combustibil folosit în timpul orelor de serviciu + drum casă/serviciu
  • Compensarea amortizării automobilului
  • Pachet social deplin
  • Achitarea salariului la timp
  • Învățare în perioada stagierei
  • Creștere profesională (traninguri și învățare – de către specialiștii companiei și de către specialiștii partenerilor de peste hotare)
  • Grafic de lucru: Luni-Vineri de la 9:00 pînă la 18:00

Responsabilități:

  • Controlarea și dezvoltarea vînzărilor clienților din baza de date
  • Căutarea și atragerea clienților noi
  • Deplasarea către client și consultarea deplină despre tot spectrul produselor și serviciilor
  • Elaborarea ofertelor comerciale
  • Încheierea contractelor
  • Realizarea planului de vînzări
  • Controlarea procesului de achitare a clienților

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Experiență de lucru în domeniul vînzărilor – Obligatoriu!
  • Cunoașterea și vorbirea fluentă în limba rusă și română – Obligatoriu!
  • Puterea convingerii
  • Utilizator experimentat PC
  • Cunoștințe în lucru cu programele MS Office (Word, Excel), 1C
  • Deținerea automobilului personal

Calități personale:

Poziție de viață activă, responsabilitate, atenție, comunicabilitate, punctualitate, sinceritate, orientare către rezultat, dorința de a învăța.

Persoanele cointeresate sunt rugate să transmită CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică hr@becleany.md , cu indicarea funcției.