Cadouri Online este o florarie online, care crește și se dezvoltă cu succes de 7 ani pe piata Moldovei, aducând fericirea oamenilor! Vizitând saloanele noastre de flori, clienții pot alege cadourile si buchetele potrivite. Compania anunță recrutarea pentru urmatorul post vacant:

Vinzator baloane pe Bodoni

COMPANIA OFERĂ:

  • Salariul 3000lei  + 10% din vinzari;
  • Program de lucru: 6 zile de lucru, 1 zi libera, 08.00-20.00
  • Oferim training la locul de munca, specializare si sustinere
  • Achitarea salariului la timp/ Angajare oficială/ Pachet social

RESPONSABILITĂȚI:

  • Umflarea baloanelor cu heliu
  • Formarea, impachetarea cadourilor
  • Lucrul cu aparatul de casa
  • Comunicarea, propunerea clientilor cadoului necesar
  • Lucrul la casa

CANDIDATUL DORIT:

  • Trebuie sa ai un simt artistic dezvoltat, abilitatea de adaptare în situații dificile
  • Este important sa fii foarte flexibil si muncitor
  • Ințelegerea profundă a expresie: „Lucrăm pentru a bucura clienții!
  • Atitudine pozitivă, onestă si cinstita, persoana responsabilă pentru lucrul care il face
  • Experienta in domeniu este binevenita, insa primim cu bratele deschise si oameni la inceput de drum in domeniu, pregatiti sa invete si sa isi dea tot interesul.

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus, ne puteti contacta, scrie pe Tel / Viber 060 908 708 sau ne puteti expediați CV-ul cu indicarea postului Vinzator de baloane la e-mail: job@cadourionline.md
Doar candidații selectați vor fi invitați pentru un interviu.

Ne puteți cunoaște AICI=>