Приглашаем на работу:

Vinzator de baloane pe str.Bodoni

                                                  AICI PUTEȚI AFLA DESPRE NOI MAI MULT =>

VĂ PROPUNEM:

  • Salariul 20%de procente din vinzari;
  • Graficul 3/3 de la 8.00-20.00
  • Pachet social;
  • Angajare oficială în cîmpul muncii.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Pomparea baloanelor cu heliu;
  • Impachetarea cadourilor;
  • Lucrul cu casa;
  • Сomunicarea cu clienții;

CERINȚE:

  •  cunoștințele în utilizarea programelor MS Office (Word, Excel) reprezintă o condiție OBLIGATORIE;
  •  creativitate și dragoste pentru munca îndeplinită;
  • atitudine pozitivă;
  • înțelegerea profundă a sloganului: „Lucrăm pentru a aduce bucurie clienților noștri!”;
  • atitudine onestă și responsabilă față de sarcinile asumate;

În cazul în care v-a trezit interes oferta noastră expediați CV-ul la adresa electronică: job@cadourionline.md         specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplicați.

Doar candidații selectați vor fi invitați pentru un interviu individual.