Angajăm:

Menajeră în Olanda

 Responsabilități:
• Curățarea mobilierului și a accesoriilor
• Curățare și igienizare toaletei, băii/dușului
• Menținerea zonei de bucătărie în curățenie
• Aranjarea paturilor și schimbarea lenjeriei de pat
• Spălarea geamurilor
• Aspirarea și curățarea covoarelor
• Aspirarea și spălarea podelelor dure
• Sortarea, spălarea, călcarea rufelor și articolelor de îmbrăcăminte
• Menținerea băilor aprovizionate cu prosoape curate, articole de toaletă și alte consumabile
• Curățarea oglinzilor și a altor suprafețe din sticlă
• Strângerea și ducerea gunoiului
• Îngrijirea câinilor (vezi fotografia)
• Prepararea mâncării
• De a face cumpărături a produselor alimentare și produselor de curățenie

Cerințe:
• Pașaport UE
• Cunoașterea limbii engleze sau germane
• Permis de conducere valabil și experiență de conducere

Beneficii:
• Contract de muncă
• Salariu competitiv
• Bilet de avion plătit pentru a călători în Moldova în perioada concediului anual.
• Cameră personală și baie personală. Angajatul poate folosi toate facilitățile casei (piscină, sală de sport, grădină imensă, etc.).