Angajăm:

B2B Sales Manager

Candidatul Ideal
- Experiență în vânzări B2B;
- Spirit antreprenorial, axat pe identificarea oportunităților în piață;
- Spirit de inițiativă și capacitate de a se încadra în deadline-uri și de a-și atinge target-ul;
- Abilitatea de a-și susține punctul de vedere cu argumente solide;
- Capacitate de organizare și structurare a informației;
- Abilitați excelente de comunicare (limba română și rusă), prezentare și negociere.

Descrierea jobului
- Să identifici oportunități noi de business development;
- Să administrezi și să dezvolți portofoliul de clienți business;
- Să organizezi timpul de lucru și să efectuezi vizitele comerciale necesare;
- Să te implici activ în ceea ce privește realizarea / îmbunătățirea strategiei comerciale;
- Să urmărești și să actualizezi etapele procesului de comunicare cu clienții actuali și ale celui de contractare a clienților potențiali;
- Să negociezi, intocmesti corect ofertele si contractele de colaborare;
- Să monitorizezi rezultatele si statusul proiectelor / obiectivelor aflate în curs de desfășurare.

Descrierea companiei
Virtula este un jucator pe piața financiară nebancară, care dezvoltă primul produs de tip Buy now, Pay later din țară, oferit magazinelor partenere. Toate aplicațiile trec printr-un sistem propriu de analiză, care emite decizii de finanțare în regim instant. Misiunea Virtula este să mărească puterea de cumpărare a consumatorilor pe de o parte, iar pe de altă parte să crească vânzările magazinelor partenere.

Virtula a fost inclusă pe harta fintech-urilor din regiune - CEE Fintech Map 2021, raport realizat de Future Banking România.

Noi îți oferim
- Loc de muncă într-o companie dinamică cu sediul în centrul Chișinăului;
- Pachet social;
- Salariu motivant.

Vino în echipa noastră și ajută-ne să revoluționăm piața cumpărăturilor în rate. Aici găsești produsul nostru www.virtula.md
Transmite-ne aici CV-ul tău donica@virtula.md   cu subiectul ”B2B Sales Manager”.