Angajăm:

Programator 1C | DAAC System Integrator

DAAC System Integrator - 21 de ani de activitate profesională, mai mult de 130 specialiști, 60 parteneri din întreagă lume, 70 clienți mari pe teritoriul RM și peste hotare, 12 tipuri de soluții IT.

Abilităţi:
- Deţineţi experienţă în domeniul programării 1C
- Cunoaşteţi platforma 1C: Întreprindere 8 (componentele şi mecanismele de lucru)
- Cunoaşteţi limbajul de programare pentru elaborarea programelor 1C: Întreprindere 8
- Deţineţi experienţă în automatizarea întreprinderilor mici şi mijlocii prin intermediul platformei 1C

Responsabilităţi:
- Implementarea programelor pe baza platformei 1C: Întreprindere 8, conform caietului de sarcini
- Proiectarea structurii de date, arhitectura bazelor de date în cadrul platformei 1C: Întreprindere 8
- Modificarea configuraţiei bazei 1C:Întreprindere 8
- Colectarea şi administrarea versiunilor produselor software
- Deţinerea certificatelor 1C

Va constitui un avantaj:
- Prezenţa certificatelor 1C
- Experienţa practică în proiecte de integrare a sistemelor în baza 1C

Condiţiile de muncă:
- Grafic de lucru stabil luni-vineri, 9:00- 18:00
- Salariu mai mare decât media pe piață
- Locația biroului: str. Calea Ieșilor, 10 (Sculeanca)
- Echipa profesionistă și prietenoasă

Dacă te-ai regăsit în acest job, transmite CV-ul tau către hr@mantis.md