Angajăm:

Content Manager (în oficiu) / Контент Менеджер (в офисе)

Dacă ești creativ și îți place să găsești informație și să o prelucrezi corect? Atunci vino la noi!

Suntem gata sa-ți oferim un loc de muncă în calitate de content manager. Obligațiunile tale de bază vor fi: căutarea informației în Internet și pregătirea materialului găsit pentru plasararea pe site-ul companiei,plasarea fotografiilor.Noi vă oferim condiții bune de muncă și un colectiv tînăr și prietenos.Nu ezita-expediază cv-ul chiar acum!

Cerințe:
- cunoașterea limbii române și ruse;
- posibilitatea de a formula corect informația proprie și a altora în diferite moduri;
- creativitate, vorbire corectă,
- abilitatate de a găsi repede informație în Internet;
- disciplinare

Obligațiuni:
- colectarea informației din internet și plasarea ei pe site-ul companiei

- colectarea informației din internet și plasarea ei pe platforme de publicitate ( 999.md)

Condiții:
- lucru în oficiu confortabil
- regim de lucru luni-vineri,de la 09.00-18.00(pauza de masă 1 oră) sîmbăta de la 09.00-13.00
- colectiv primitor și conducători obiectivi

E-mail: hr@xiaomistore.md
Telefon: 0788 00 724
Chișinău,șos. Muncești, 41 (în apropiere de gara feroviară)

Если ты креативен и имеешь богатый словарный запас, любишь искать информацию и красиво ее складывать, тогда приходи к нам! Мы готовы предложить тебе работу в качестве контент менеджера. В твои обязанности будет входить подготовка и написание материала для сайта компании. Написание информационных и рекламных статей. Размещение фотографий на сайте. Мы предлагаем отличные условия работы и дружелюбный коллектив. Отправь резюме прямо сейчас!

Требования:
- знание русского и румынского языков ;
- умение излагать свои и чужие мысли в различных стилях;
- креативность и богатый словарный запас;
- умение быстро находить необходимую информацию в интернете;
- самодисциплина и усидчивость.

Обязанности:
- находить информацию в интернете и правильно ее составлять для сайта компании. Размещение ее на сайте компании и других рекламних сайтов (999.md)

Условия работы:
- обустроенное рабочее место в офисе
- график работы с пн.-пт. С 9.00-18.00(обед с 13.00-14.00) сб. с 9.00-13.00
– доброжелательный коллектив и адекватные руководители

Телефон: 0788 00 724