Angajăm:

Manager Regional

Suntem o companie ce activeaza in domeniul Comertului de Incaltaminte si Accesorii care isi propune sa devina Lider pe piata de profil din R. Moldova in urmatorii 2 ani. Scopul nostru este de a construi o Retea Nationala de magazine in R. Moldova care va oferi cel mai bun pret de pe piata de profil si cel mai bun Raport Calitate-Pret.

Responsabilitati:
⦁ Coordonarea activitatii magazinelor din zona alocata;
⦁ Implementarea si controlul procedurilor existente;
⦁ Coordonarea activitatii de inventariere;
⦁ Managementul personalului din magazine (recrutare, training, motivare);
⦁ Participarea activa la deschiderile/relocarile de magazine in zona alocata;
⦁ Supervizează echipa de vânzări
⦁ Analizeaza piata de retail de
⦁ Traseaza targete, urmareste si ia masuri pentru realizarea lor;

Cerinte:
⦁ Are experienta in coordonarea echipelor intr-o companie cu specific de Retail;
⦁ Are abilitatea de a retine, coordona si dezvolta echipe;
⦁ Are spirit de echipa si este orientat spre rezultate;
⦁ Are cunostinte in domeniul Retail-ului si intelege specificitatea acestui sector;
⦁ Are capacitatea de adaptare rapida si de luare a deciziilor;
⦁ Cunoaste limba romana si rusa la nivel avansat;
⦁ Permis auto;
⦁ Lucreaza cu calculatorul (Microsoft Office, internet, ...);
⦁ Este dispus/a la calatorii dese in interes de serviciu.

Oferim:
⦁ Un pachet salarial atractiv (salariu fix, bonus, laptop, telefon);
⦁ Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie tanara;
⦁ Posibilitati de dezvoltare profesionala si instruire constanta.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa hr.retailshoes@gmail.com