Liceul de Limbi Moderne și Tehnologii Informaționale SOCRATE

ANUNȚĂ CONCURS PENTRU FUNCȚIA VACANTĂ:

Profesor Limbă engleză /Limba germana/Limba franceza

Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă profesionistă, dinamică şi combinată, să îţi construieşti o carieră pedagogică, APLICĂ!

Responsabilități:
⦁ Organizează și dirijează activități pedagogice, didactice și de management al disciplinii de predare;
⦁ Aplică documente curriculare și elaboreaza materiale didactice;
⦁ Realizeaza activități în conformitate cu standardele de competență profesională;
⦁ Aspiră pentru dezvoltarea profesională și în echipă;

Cerințe:
⦁ Cunoașterea practicilor pedagogice relevante în funcție de disciplinele predate;
⦁ Abilități de comunicare didactică și lucru în echipă;
⦁ Aspirații spre autoperfecționare;
⦁ Cunoașterea limbilor: Română, Rusă și Engleză, constituie un avantaj;
⦁ Cunoștințe de operare PC, CRM sau alte programe;
⦁ Responsabilitate, orientare pe proces și finaliatae, punctualitate.

Vă oferim:
⦁ Post de muncă în cadrul unei institutii stabile și de încredere ;
⦁ Motivare financiară transparentă: salariu+ adausuri;
⦁ Pachet social deplin;
⦁ Posibilitatea de dezvoltare profesională.

Expediati CV-ul DVS  la adresa de email: info@socrate.md  / ala.stavila@socrate.md
sau ne puteti contacta la numarul de telefon 022 310-568