"Preturi Pentru Tine" SRL propune suplinirea postului:

Logistica Stocuri - Aprovizionare Magazine

Cerinţe:

  • Cunoştinţe avansate Excel şi lucru cu rapoarte.
  • Studii superioare finalizate (studii economice - prezintă avantaj);
  • Bune abilităţi dе comunicare şi planificare, organizare şi prioritizare a activităţilor;
  • Persoană ordonată, punctuală  şi atentă la detalii;
  • Cunoaşterea limbii române este obligatorie

Responsabilităţi:

  • Responsabil de aprovizionarea magazinului şi pregatirea comenzilor.
  • Actualizarea bazei de date corect cu privire la intrările şi iesirile de marfă;
  • Analizarea procentelor în care s-a vîndut în magazin şi a cantităţilor de marfă existente în depozit în scopul pregătirii mărfii;
  • Întocmirea listelor de marfă în urma analizei informaţiilor obţinute din magazine;
  • Gestionarea diverselor situaţii aparute în magazine: produse cu vînzări mari, cereri ale clienţilor pentru anumite mărfuri, etc.;
  • Realizarea avizelor de însoţire a mărfii
  • Stabilirea unui program de încărcare a mărfii.
  • Întocmirea facturilor fiscale

Oferta companiei:

  • Angajare oficială, pachet social complet;
  • Program de lucru full time;
  • Salariu motivant;
  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Echipă tânără și dinamică.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa electronică: anna.satravca@ppt.md sau ne apelaţi la tel.: 078881302