Angajăm:

Operator relatii clienti /Оператор по работе с клиентами компании

Ești o persoană comunicabilă și energică ?
Ești sigur că poți găsi cu ușurință limbă comună cu clienții?
Vorbești limba română și rusă?
Ai o voce plăcută și încrezătoare? Vrei să devină vocea Xiaomi?

Apoi, poziția vacantă de operator relații clienți este pentru dumneavoastră.
Compania noastră își fidelizează clienții, pentru a îmbunătăți calitatea serviciilor noastre, apelăm la fiecare client care a procurat ceva de la noi.
Sarcina noastră, constă în identificarea abaterilor în procesul vânzării și raportarea acestora departamentului de calitate .

Cerințe:
• Cunoașterea limbilor română și rusă
• Cunoașterea sistemului CRM (constituie un avantaj)
• Comunicabilitate , rezistență la stres și perseverență
• O voce plăcută

Responsabilități:
• Comunicarea cu clienți
• Efectuarea apelurilor pentru identificarea satisfacției clienților
• Completarea rapoartelor de abatere
• Lucrul în sistemul CRM

Condiții:
• Lucru în oficiu confortabil
• Orar - Luni-vineri De la 11.00 la 20.00 (pauză de prânz o oră)
• Salariu de la 5500-7000 lei
• Pachet social complet
• Colectiv primitor și conducători obiectivi

Devin-o deja acum parte a echipei noastre! Mai multe detalii despre noi găsești aici: https://alo.corporate.vic.md/ro/

Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la email-ul hr@xiaomistore.md  , iar în tema scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Тelefon de contact: 078800724
Chișinău,șos.Muncești, 41 (în apropierea gării feroviare)

Ты общительный, открытый и энергичный человек?
Уверен что сможешь легко найти общий язык с клиентами?
Свободно владеешь румынским и русским языком?
Обладаешь приятным и уверенным голосом ? Хочешь что б он стал голосом Xiaomi ?

Тогда вакантная должность оператора по работе с клиентами компании для тебя .
Наша компания целенаправленно лоялзирует своих клиентов, для того что бы усовершенствовать качество наших услуг мы звоним каждому клиенту который совершил у нас покупку.
Работа заключается в том ,что бы выявить и передать в отдел качества отклонения в процессе продажи.

Основные требования:
• Свободное владение русским и румынскими языками
• Знание CRM системы (является преимуществом )
• Дружелюбие, стрессоустойчивость и усидчивость
• Приятный голос

Основные обязанности:
• Общение с клиентами
• Осуществление звонков с целью выявления удовлетворенности клиента
• Заполнение отчетов по отклонению
• Работа в CRM системе

Условия работы:
• Обустроенное рабочее место в офисе
• График работы – пн.-пт. С 11.00 до 20.00 (перерыв на обед 1 час)
• Заработная плата от 5500-7000 лей
• Полный соц.пакет
• Доброжелательный коллектив и адекватные руководители

Стань уже сейчас частью нашей дружной команды! Узнай о нас больше :

Не откладывай на потом , отправляй резюме прямо сейчас на hr@xiaomistore.md   с указанием вакансии на которую ты претендуешь.
Телефон: 078800724

Кишинев, шос. Мунчешть, 41 (недалеко от ЖД вокзала)