Приглашаем на работу:

Operator / Оператор

Sunteți o persoană comunicabilă și energică? Vă place să ajutați oamenii atunci cînd au probleme cu telefoanele lor? Doriți să lucrați în confort și într-un Service Center autorizat? Atunci funcția noastră vacantă vă așteaptă!

Cerințe:
• Cunoașterea limbilor română și rusă obligatoriu
• Cunoașterea pachetului Microsoft Office și 1C (instruim)
• Amabilitate, rezistență la stres și punctualitate

Responsabilități:
• Comunicarea cu clienții
• Primirea tehnicii la reparație și transferul lor la ingineri sau programatori
• Evidența strictă a tehnicii primite și transmise către client
• Telefonarea clienților

Condiții:
• Lucru în oficiu confortabil
• Regim de lucru flexibil: 4/2
• Salariu se comunica la interviu
• Pachet social complet
• Colectiv primitor și conducători obiectivi

Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la email-ul hr@xiaomistore.md,  iar în tema scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Тelefon de contact: 078800724
Chișinău,șos.Muncești, 41 (în apropierea gării feroviare)

Вы общительный, открытый и энергичный человек?
Уверены что сможете легко найти общий язык с клиентами?
Тогда вакантная должность оператора сервис центра для Вас.

Основные требования:
• Свободное владение русским и румынскими языками обязательно
• Знание пакета Офис и 1С  (научим)
• Дружелюбие, стрессоустойчивость и пунктуальность

Основные обязанности:
• Общение с клиентами сервис центра
• Прием техники в ремонт и передача инженерам или программистам
• Ведение строгого учета приема, передачи и выдачи техники клиентам
• Обзвон клиентов

Условия работы:
• Обустроенное рабочее место в офисе
• График работы сменный: 4/2
• Заработная плата обсуждаеться с успешным кандидатом
• Полный соц.пакет
• Доброжелательный коллектив и адекватные руководители

Высылайте резюме на hr@xiaomistore.md     с указанием вакансии на которую претендуете.
Телефон: 078800724
Кишинев, шос. Мунчешть, 41 (недалеко от ЖД вокзала)