Prima vulcanizare mobila din Moldova Autoshina.md anunță recrutarea pentru funcția:

Vînzator-consultant la piata auto

Compania "Autoshina" activează cu succes pe piața Moldovei din anul 2013. Noi oferim clienților noștri o gamă largă de servicii de montare a anvelopelor, vânzări de anvelope și componente pentru mașină, la cele mai favorabile condiții.
Dezvoltarea și îmbunătățirea continuă, abilitatea, abordarea individuală a fiecărui client sunt criteriile care caracterizează compania noastră.

Avantajele companiei:

  • Lucrul într-un birou confortabil în Pruncul;
  • Achitarea salariului la timp;
  • Reducere de 50% la Servicii de montare anvelope;

Responsabilități:

  • Identificarea nevoilor clientului;
  • Negocierea cu clienții;

Cerințe:

  • Cunoasterea limbilor romana si rusa (Obligatoriu);
  • Lucrul in vinzari minim 1 an;

AICI PUTEȚI AFLA DESPRE NOI MAI MULT =>