Angajăm:

Specialist recuperare datorii

Cerinţe:
- studii superioare (preferabil juridice);
- exprimare clară și corectă, o dicție bună;
- cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- abilitati de organizare a scopurilor in ordinea prioritatilor;
- abilităţi de comunicare și negociere;
- responsabilitate în monitorizare de termeni limită;
- cunostințe PC.

Responsabilităţi:
- Analiza dosarelor debitorilor si intocmirea programului de recuperare a datoriei;
- Gestionarea activitatii de colectare prin telefon;
- Monitorizarea respectarii intelegerilor de plată;
- Raportarea stadiului colectarii / recuperarii datoriilor pe portofoliul de dosare administrat.
- Documentarea dosarului

Vă oferim un loc de muncă într-un mediu dinamic, și posibilitate de dezvoltare profesională. Pachet salarial competitiv.

Program de lucru: 6 zile lucrătoare, zi liberă - duminică.

Persoanelor interesate recomandăm transmiterea CV-ului la e-mail: hr.callcentre.md@gmail.com , cu mențiunea despre job-ul vizat