Angajăm:

Şef producere (Alimentaţie Publică)

Candidatul căutat este o persoană responsabilă, punctuală, cu abilităţi organizatorice, spirit de echipă, atenţie sporită la detalii, orientat spre rezultat.

Cerinţe:
⦁ Studii superioare sau superioare de scurtă durată în domeniul Alimentaţiei Publice;
⦁ Experienţă la un post similar de minim 5 ani;
⦁ Cunoaşterea proceselor tehnologice de preparare a bucatelor;
⦁ Cunoaşterea limbilor romînă şi rusă, cunoştinţe operare PC(Word,Excell);
⦁ Bune abilităţi de organizare şi coordonare;
⦁ Bune abilităţi de comunicare.

Responsabilităţi:
⦁ Gestionarea şi organizarea procesului tehnologic ;
⦁ Asigurarea aplicării standartelor de calitate pe tot fluxul producţiei;
⦁ Stabilirea necesarului de aprovizionare şi a consumului de materii prime;
⦁ Implimentarea produselor noi;
⦁ Perfectarea documentaţiei, elaborarea cartelelor tehnologice.

Oferta:
⦁ Angajare oficială cu pachet social complet;
⦁ Salariu competitiv;
⦁ Telefonie corporativă;
⦁ Alimentaţie gratuită.

E-mail: md.renata@mail.ru
Telefon: 079900173