Angajăm:

Manager regional vînzări (Zona Centru)

Echipa companiei „AGRODIRECTA” este în căutarea unei persoane pentru poziția de manager regional de vînzări a semințelor și mijloacelor de protecție a plantelor. Experiența anterioară reușită în domeniul vînzărilor și cunoștințele în agricultură sunt condiții absolut necesare pentru cei care vor să ocupe această poziție.

Compania „AGRODIRECTA” este o echipă de profesioniști uniți într-un scop comun și orientați către rezultate. Creștem, ne dezvoltăm și mereu tindem spre performanță.

Partenerul nostru principal și furnizorul de semințele este producătorul francez „EURALIS” (https://www.euralis.fr/en/).

Avem un portofoliu care include culturi precum sorgul, porumbul, floarea soarelui, orzul, soia, grîul și rapița.

Totodată compania „AGRODIRECTA” este o platformă care îi unește pe fermieri, procesatorii de semințe, furnizorii de mașini și utilaje agricole și prestatorii serviciilor de păstrare a produselor agricole. De asemenea compania le oferă fermierilor posibilitatea de a primi finanțare cu semințe și mijloace de protecție a plantelor de la procesatorii de semințe cu gajul roadei viitoare.

Avem planuri și obiective ambițioase, suntem orientați spre dezvoltare de aceea avem acum nevoie de persoane pline de energie și pregătite să muncească pentru a-și atinge scopurile.

Cerințe față de candidați:
- studii în agricultură (constituie un avantaj);
- abilități de prezentare și negociere;
- experiență anterioară într-o poziție similară;
- conștiinciozitate, disciplină, eficiență personală;
- deținerea permisului de conducere categoria „B”.

Responsabilități:
- promovarea și vînzarea produselor și serviciilor pe care le propune compania;
- oferirea de consultații cu privire la produsele și serviciile pe care le propune compania;
- participarea activă și directă la elaborarea și realizarea planurilor de vînzări;
- identificarea clienților noi și încheierea contractelor de vînzare-cumpărare.

Oferim:
- salariu motivant în sumă fixă + % și bonusuri în funcție de performanțe;
- compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice și combustibil;
- instruire și oportunități de dezvoltare alături de companie.

Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul la adresa electronică: hr@agrodirecta.md