Companiе internatională, dezvoltă, promoveaza și comercializează produse pentru un stil de viață sănătos.

Compania este pe piață de 20 de ani, și dezvoltă afaceri în peste 35 de țări din întreaga lume.

Datorită extinderii echipei, căutăm un

Manager de depozit în municipiul Chișinău

Atribuții:
• Organizarea operațiunilor de depozitare;
• Controlul zilnic al stocului de produse;
• Efectuarea inventarierei de produse;
• Evidență și operare în programul 1C;
• Interacțiune cu clienții și cu oficiile de vânzări (asistență informațională, răspunsuri la solicitări);
• Pregătirea documentelor și a scrisorilor;
• Menținerea paginii de Facebook a companiei în R. Moldova (postarea informațiilor despre promoții, noutăți ale companiei);
• Suport complet oferit administratorului depozitului în toate activitățile de la locul de muncă.

Cerinţe:
• Studii superioare sau medii specializate;
• Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză;
• Cunoașterea programelor MS Word, MS Excel. Cunoașterea programelor de evidenta a stocurilor este un avantaj;
• Capacități analitice. Prudență. Onestitate. Responsabilitate;
• Utilizator activ al rețelelor de socializare;
• Deține permis de conducere din categoria B;

Condiții:
• Activitate într-o companie mare, în curs de dezvoltare;
• Program de lucru 5/2, de la 9:00 la 18:00. ;
• Salariu stabil;
• Locul de muncă: mun. Chișinău, sect. Centru;
• Reduceri la produsele companiei;
• Lucrul într-o atmosferă prietenoasă în compania profesioniștilor.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul însoțit de o poza prin e-mail, la adresa office.asist.hr@gmail.com