Compania Gelibert SRL, producătorul apelor potabile, minerale și a băuturolor răcorotoare angajeaza:

Contabil-Șef or.Balti, Singerei

Suntem în căutarea unui contabil-șef profesionist, care să corespundă următorului profil:

Cerințe:
- Studii superioare economice
- Experiență de muncă similară - minim 4 ani
- Cunoașterea excelentă a standardelor de contabilitate și a legislației fiscale în vigoare
- сunoasterea programului 1C ver.8
- Persoană serioasă, dinamică și cu dorință permanentă de dezvoltare
- Gândire analitică, acuratețe și atenție sporită la detalii
- Responsabilitate, corectitudine și profesionalism

Responsabilități:
- Asigurarea integrității documentelor contabile și a completării acestora în modul stabilit
- Coordonarea activității subalternilor
- Păstrarea relațiilor cu bancile și cu instituțiile statului
- Elaborarea și prezentarea dărilor de seamă fiscale și financiare
- Urmărirea actualizărilor în Legislația Fiscală

Beneficii:
- Salariu competitiv, achitat la timp
- Condiţii de muncă moderne și atmosferă plăcută de lucru
- Program de muncă: 9:00 - 18:00, Luni – Vineri
- Sediul oficiului – or. Sângerei

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la spat_ek@gelibert.md tel: 069555046