Granier angajează:

Specialist Resurse Umane

Cerinte:

  • Experienţă în resurse umane, într-o companie cu cel puţin 50 angajaţi;
  • Abilitaţi de comunicare şi de a lucra in echipă;
  • Receptivitate, atitudine pozitivă, flexibilitate şi creativitate.
  • Cunoașterea legislației Muncii;

Responsabilităţi:

  • Intocmirea actelor ce țin de departamentul resurse umane;
  • Elaborarea tuturor ordinelor ce țin de resurse umane;
  • Elaborarea contractelor individuale de muncă și acordurilor adiționale;
  • Evidența tuturor registrelor obligatorii;
  • Evidenta timpului de munca si alte acte ce tin de viata angajatilor in companie
  • Alte sarcini ce țin de departamentul RU;

Compania oferă:

  • Pachet social și un sistem de salarizare motivant;
  • Regim de lucru: luni-vineri / full time sau part-time – in dependent de cum se negociaza la interviu
  • Alimentatia din parta angajatorului

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: resurse.umane@granier.md
inf. 069405100