Completator mărfuri (7000-10000 lei)/ Сборщик заказов на склад

Compania oferă:

  • Salariu fix + bonusuri % (7000 - 10000 lei);
  • Munca în schimburi;
  • Angajare oficială și stabilitate într-o companie prosperă;
  • Posibilități de creștere profesională;
  • Transport de la  / până la locul de muncă.

Responsabilități:

  • Completarea și asamblarea comenzilor parvenite la depozit;
  • Pregătirea comenzilor pentru livrare;
  • Îndeplinirea calitativă și cantitativă a procesului de pregătire a comenzilor.

Cerințe față de candidat:

  • Experiența în domeniu constituie un avantaj;
  • Responsabil, punctual, onest.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numerele de telefon: 079947888 sau 078000075
Компания предлагает:

  • Фиксированная зарплата +% бонус (7000 - 10 000 леев), сменная работа;
  • Официальное трудоустройство и стабильность в процветающей компании;
  • Возможности профессионального роста;
  • Корпоративный транспорт.

Обязанности:

  • Сбор заказов по заявке, поступившей в электронном виде;
  • Подготовка товара для доставки;
  • Качественное и количественное выполнение процесса подготовки заказа.

Требования к кандидатам:

  • Опыт работы в данной области является преимуществом;
  • Ответственность, пунктуальность, честность.

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 78000075 sau 079947888

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.