Echipa verde te motivează să te descoperi!

Șef livrare marfă

Suntem o echipă care depunem maxim efort în permanență, pentru a oferi ceea mai plăcută experiență de shopping, clienților noștri, prin oferirea unei game largi de produse din categoriile cum ar fi: cărți, jucării, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală etc.

Responsabilitățile tale

  • organizarea și coordonarea activităților ce țin de procesul de livrare a comenzilor către clienții companiei;
  • organizarea activităților operatorilor de livrare;
  • evidența și gestiunea stocurilor din depozitul companiei;
  • participarea la realizarea procesului de inventariere din cadrul depozitului.

Ce așteptăm

  • experienţă de cel puţin 2 ani (activitate depozitară);
  • experiență de a conduce o echipă;
  • utilizator ferm a calculatorului, cunoașterea programului 1C;
  • abilități de comunicare, capacitatea de a lucra independent și în echipă;
  • atitudine pozitivă, orientat către client, persoană energică și activă;
  • atenție la detalii, precizie și responsabilitate, rezistență la stres.

 Noi oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • un salariu decent și achitat la timp;
  • team building-uri;
  • mediu de lucru dinamic.

Locul de muncă: str. Mihail Sadoveanu, mun. Chișinău

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa  electronică: anastasia.stanciu@elefant.md    și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.

La interviu vor fi invitate doar persoanele pre-selectate în bază de CV.