”Profmet Grup” SRL (grupul de companii LIDER)

Producerea și furnizarea elementelor de fixare și a sculelor manuale

Avantajele noastre:

Încredere – mai mult de 15 ani pe piață

Lider pe piață – cca 10 mii de poziții de instrumente și sisteme de fixare

Dezvoltare – peste 170 locuri de muncă cu pachet social complet

www.lider.md, www.krepej.md

Manager vânzări (Nord) \ Менеджер по продажам (Север)

Compania oferă:

  • Salariu motivant (fix + % din vânzări)
  • Automobil de serviciu, tabletă PC, telefonie mobilă
  • Instruire continuă din contul companiei
  • Posibilități de creștere profesională
  • Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă

Responsabilități:

  • Coordonarea activităților comerciale
  • Identificarea și lărgirea portofoliului de clienți
  • Negocierea contractelor și a ofertelor comerciale
  • Prezentarea noilor produse și plasarea comenzilor
  • Monitorizarea achitărilor și a creanțelor

Cerințe față de candidat:

  • Studii tehnice / vînzări
  • Experiență de cel puțin 1 an în domeniu
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Cunoștințe bune de operare a PC
  • Permis de conducere categoria B
  • Spirit de inițiativă și organizare, competențe de comunicare și negociere

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon  079947888.

Мы предлагаем:

  • Мотивирующая заработная плата (Ставка + %)
  • Автомобиль, планшет и корпоративный номер
  • Обучение и непрерывное повышение квалификации за счет компании
  • Работа в стабильной компании

Обязанности:

  • Ведение коммерческих переговоров с клиентами
  • Мотивирование клиентов на работу с компанией
  • Консультирование по ассортименту и техническим параметрам товара
  • Контроль финансовой дисциплины клиента

Требования к кандидатам:

  • Опыт работы  в аналогичной должности от 1 года
  • Образование желательно – высшее, средне-техническое
  • Знание языков – румынский, русский
  • Водительские права категории B (стаж не менее 1 года).

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 079947888.