Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Manager de vânzări (servicii de recrutare și servicii financiar contabile)

Cerințe:
- Studii superioare cu profil economic;
- Cunoașterea excelentă a limbilor Romană și Rusă;
- Posedarea limbii engleze constituie un avantaj;
- Experiență relevantă în vânzări directe;
- Abilității de negociere și persuasiune;
- Capacitate de planificare și organizare;
- Bune cunoștințe operare PC: Microsoft Office (Word, Excel), Photoshop etc.

Responsabilități:
- Studierea pieții și identificarea potențialilor clienți;
- Efectuarea apelurilor reci;
- Studierea necesităților clienților și întocmirea ofertelor;
- Aplicarea strategiei de marketing pentru promovarea serviciilor;
- Stabilirea contactelor cu clienții potențiali și realizarea prezentărilor;
- Stabilirea relațiilor de colaborare și a parteneriatelor;
- Menținerea relației cu clienții actuali: expediere oferte, monitorizare termene de achitare, evaluare satisfacție;
- Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților.

Beneficii:
- Remunerare motivantă (salariu fix + % din vânzări);
- Posibilitate de a activa într-o companie mereu în creștere;
- Traininguri de dezvoltare personală și profesională;
- Activitate într-un colectiv tânar si prietenos.

Condiții de muncă:
- Luni - Vineri de la 9.00 până la 18.00;
- Oficiu confortabil în sectorul Centru.

Dacă ai încredere în abilitățile tale de vânzător și te potrivești profilului de mai sus, aplică CV-ul la hr@dad.md