”Profmet Grup” SRL (grupul de companii LIDER)

Producerea și furnizarea elementelor de fixare și a sculelor manuale

Avantajele noastre:

Încredere – mai mult de 15 ani pe piață

Lider pe piață – cca 10 mii de poziții de instrumente și sisteme de fixare

Dezvoltare – peste 170 locuri de muncă cu pachet social complet

www.lider.md, www.krepej.md

Designer grafic / Графический дизайнер

Compania oferă:

  • Salariu motivant (15 000 lei )
  • Instruire continuă din contul companiei
  • Posibilități de creștere profesională
  • Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă
  • Transport de serviciu

Responsabilități:

  • Elaborarea machetelor pentru produse, ambalaje, cutii
  • Executarea materialelor grafice pentru banere, roll-up-uri, press-wall-uri
  • Realizarea materialelor pentru pagini web, conținut media și multimedia
  • Dezvoltarea conceptelor de design specifice stilului companiei
  • Pregătirea pentru tipar a diverselor materiale promoționale și corporative

Cerințe față de candidat:

  • Experiență de cel puțin 2 an în design / industria publicitară
  • Cunoștințe avansate de operare a programelor Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Photoshop, etc.
  • Prezentarea portofoliului de lucrări individuale
  • Simț estetic bine dezvoltat, gândire creativă, spirit de inițiativă, originalitate

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon  079947888.
Компания Profmet Grup SRL (группа компаний LIDER) приглашает в команду графического дизайнера.

Мы предлагаем: заработную плату  15 000 леев, возможность обучаться и развиваться за счёт компании

Ваши обязанности: создание качественных макетов упаковки продуктов и других графических макетов в соответствии с фирменным стилем компании

От вас потребуется: опыт работы графическим дизайнером от 2 лет, уверенное владение графическими инструментами: Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop и Adobe InDesign.

Ждём ваши CV с приложенным портфолио по адресу recrutare@profmet.md

По возникшим вопросам звоните на номер 079947888