”Profmet Grup” SRL (grupul de companii LIDER)

Producerea și furnizarea elementelor de fixare și a sculelor manuale

Avantajele noastre:

Încredere – mai mult de 15 ani pe piață

Lider pe piață – cca 10 mii de poziții de instrumente și sisteme de fixare

Dezvoltare – peste 170 locuri de muncă cu pachet social complet

www.lider.md, www.krepej.md

Recruiter \ Рекрутер

Compania oferă:

  • Salariu motivant (se discută la interviu)
  • Instruire continuă din contul companiei
  • Posibilități de creștere profesională
  • Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă
  • Transport de serviciu

Responsabilități:

  • Căutarea activă a candidaților pentru posturile vacante
  • Scrierea și postarea anunțurilor de recrutare
  • Analiza CV-urilor și efectuarea apelurilor telefonice
  • Organizarea și desfășurarea interviurilor
  • Implicarea în organizarea diverselor activități corporative

Cerințe față de candidat:

  • Experiența în domeniul de recrutare constituie un avantaj
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Cunoștințe bune de operare a PC
  • Abilități dezvoltate de comunicare, competențe de negociere, organizare și planificare

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon  079947888

Компания предлагает:

  • Мотивирующую заработную плату (обсуждается на интервью)
  • Стабильность в процветающей компании
  • Возможности для профессионального роста
  • Непрерывное обучение за счет компании
  • Корпоративный транспорт

Обязанности:

  • Активный поиск кандидатов
  • Написание и размещение объявлений о вакансиях
  • Анализ резюме
  • Исходящие звонки соискателям и приглашение на интервью
  • Проведение интервью по телефону и в офисе
  • Ведение отчетности по вакансиям
  • Участие в развитии корпоративной культуры, организация внутренних мероприятий

Требования к кандидатам:

  • Знание русского, румынского языков
  • Опыт работы в аналогичной сфере (приветствуется)
  • Знание компьютерных и офисных программ
  • Навыки ведения переговоров, организации, планирования.

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 079947888