Anunțăm concurs pentru post de:

Manager resurse umane si SSM (cumul)

Optati sa activati in echipa unita? Va asteptam!

Responsabilitati:
- Gestionarea cu imbunatatirea sistemului Resurse Umane si SSM la moment existent ,
- Coordonarea proceselor de selectie, angajare, formare si perfectionare a personalului;
- Coordonarea activitatii de remunerare a personalului;
- Perfectarea si evidenta documentatiei de personal si a bunurilor Companiei aflate sub raspundere proprie;
- Gestionarea proceselor de angajare, concediere, eliberare, transferare la alt post de munca,;
- Mentinerea in ordine a dosarelor personale;
- Control privind disciplina muncii,
- Controlul foilor de parcurs si GPS
- Evidenta Tabelul de pontaj,
- Instructajul pe Securitate si Protectia Muncii la angajare, la locurile de munca pe functii si periodice,

Cerinte:
- Studii superioare in domeniu
- Experienta la un post similar de cel putin 3 ani;
- Cunoasterea legislatiei muncii;
- Cunoasterea pietei locale a fortei de munca;
- Cunoasterea limbilor romana, rusa,
- Cunostinte avansate de utilizare PC (Excel, Word,);
- Abilitati de comunicare;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Capacitate de a evalua si a lua decizii.

Se ofera:
- Angarare oficiala
- Salariu motivant
- Conditii de munca (post, GSM, tikete masa)