Lafarge Ciment (Moldova) S.A.in cadrul dezvoltarii sale cauta candidati pentru ocuparea pozitiei de:

Manager Dezvoltare Colaboratori in cadrul departamentlui Resurse Umane

Educatie si experienta:

  • Studii superioare (Resurse Umane/Pedagogie/Psihologie)
  • Experienta intr-o pozitie similara de minimum 3 ani.

Abilitati:

  • Abilitati excelente de comunicare si influentare;
  • Abilitati excelente de a vorbi si scrie in limbile Romana, Rusa si Engleza;
  • Abilitati excelente de organizare, perseverenta si persuasiune;
  • Abilitate excelenta de a se adapta si implementa schimbarile;
  • Abilitati de trainer;
  • Utilizator confident de PC – MS Office; si ERP-iuri;
  • Permis si experienta de conducere a automobilului, categoria B (constituie un avantaj).

Responsabilitati:

  • Gestionarea procesului de management al performantei;
  • Gestionarea procesului de dezvoltare colaboratori.

Alte cerinte:

  • Integritate;
  • Orientare catre Client;
  • Gandire pozitiva;
  • Abilitati analitice, spirit proactiv in solutionarea problemelor;
  • Abilitate de a lucra atat independent cat si in echipa;
  • Adaptare la un program de lucru flexibil, deplasari de serviciu;
  • Deschidere la alinierea fata de standarde ridicate de Calitate si Sanatatea si Securitatea Muncii;
  • Disponibiltatea de a locui in or. Rezina (constituie un avantaj)

Beneficii:

  • Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si Dezvoltare Profesionala
  • Pachet social si salarial atractiv.

Dacă te identifici cu profilul dat si ești interesat/interesata sa te alaturi echipei noastre, expediază CV-ul detaliat, insotit de scrisoarea ta de motivare si copii scanate dupa diplomele si certificarile pe care le detii la adresa:
recrutare-mda@lafargeholcim.com,  web: www.lafarge.md

Vor fi contactate doar pesoanele ce intrunesc conditiile de selectie.