Angajăm:

Manager clienți externi

Studi: Studii superioare
Experiență: Minim 1 an într-un post similar

ATRIBUȚII:
• Identificarea clienților externi (în baza sectorului de activitate a companiei);
• Efectuarea prezentărilor companiei (politica de produs, politica de calitate, politica de preț etc) potențialilor clienți (prin orice mijloc de comunicare electronică sau telefon);
• Identificarea nevoilor clienților;
• Organizarea întâlnirilor primare cu clienții companiei;
• Participă nemijlocit la negocierea contractelor cu clienții finali externi;
• Oferirea clientului oricărui tip de suport;
• Raportare săptămânală și lunară șefului ierarhic superior.

Aptitudini:
• Cunoașterea foarte bună a limbii engleze (scris și vorbit), limba franceza (un avantaj)
• Capacitatea de a comunica eficient, capacitate de analiză și sinteză, capacitate de exprimare clară (în scris și verbal), • Capacitatea de a înțelege nevoia clientului, orientare spre client și rezultat.

Compania oferă:
- Oportunitatea de angajare pe termen lung;
- Pachet competitiv de remunerare și beneficii;
- Telefonie corporativă.

Așteptăm CV-ul cu menționarea postului solicitat la adresa electronică: office@moldagrotehnica.md
Telefon 062126660